[dt_fancy_image image_id=”1107″ width=”1000″ height=”500″ css=”.vc_custom_1637179888607{padding-bottom: 60px !important;}”]

یکی از نکات مهم در حمل اثاثیه و وسایل منزل و محل کار ، بسته بندی درست و بادقت آن ها است. به طور معمول این کار توسط افراد غیر متخصص انجام می شود. اما نکته حائز اهمیت در این زمینه واگذاری این امر مهم در اسباب کشی به افراد دارای تجربه است. باربری و اسباب کشی تهران بار با کادری مجرب در زمینه بسته بندی و جابجایی وسایل آماده ارائه خدمات بسته بندی، اسباب کشی و حمل و نقل وسایل منزل و محل کار شماست.

برخی اهداف بسته بندی

حافظت فیزیکی – اشیاء قرار داده شده درون بسته نیاز به محافظت در برابر سایر عوامل مانند ضربه، لرزش، فشار، حرارت و غیره دارند.
سهولت جابجایی – باید به گونه باشند که بتوان آن ها را به راحتی و با کمتریت نیروی کار حمل نمود.
شناسایی سریع محتوا– یکی از اهداف این کار، افزایش قدرت تفکیک وسایل و درنتیجه یافتن سریع تر وسایل مورد نظر است

کارتن بسته بندی

یکی از اجزای مهم در بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل و محل کار استفاده از جعبه های مناسب است. قرار گیری درست وسایل در جعبه ها برای جلوگیری از آسیب دیدگی وسایل بسیار حائز اهمیت است. استفاده از چسب های مناسب برای بسته ماندن جعبه و همچنین حفظ ساختار جعبه ها بسیارمهم و حیاتی است.

در بسته به نوع وسایل و اسباب موجود ، می توان از کارتن ها یا جعبه های مختلف استفاده نمود.

  • تک جداره
  • دو جداره
  • مخصوص صادرات

شرکت باربری تهران بار طرف قرار داد شرکت های مطرح کارتن سازی در کشور است. از این رو از بهترین نوع کارتن ها برای این کار استفاده خواهد نمود. برای تماس با ما کافیست با یکی از شماره های زیر تماس حاصل نمایید. ما در اسرع وقت برای ارائه بهترین خدمات با کادری مجرب در محل زندگی یا کار شما حاضر می شویم.