[dt_fancy_image image_id=”1108″ width=”1000″ height=”500″ css=”.vc_custom_1637180125388{padding-bottom: 60px !important;}”]

یکی از کارهای سخت و طاقت فرسا در دوران امروزی، اسباب کشی یا همان اثاث کشی است. بسیاری از خانواده ها به علت مشکلات فراوان موجود در اسباب کشی از آن فراری هستند. انگلیسی ها می گویند ۳ بار اسباب کشی کردن به اندازه یک آتش سوزی به شما ضرر می رساند. نکات مختلفی در باب اثاث کشی وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد. بسته بندی درست، انتقال دقیق از مبدا تا وسیله نقلیه، جابجایی و حمل بار و در نهایت انتقال سریع و بادقت وسایل به منزل یا محل کار توسط کارگران آموزش دیده شرکت باربری از جمله نکات مهم در زمینه اثاث کشی و حمل بار هستند.

چند نکته در باره اسباب کشی

اولا در حین بسته بندی اسباب خانه بر روی هر جعبه اسم محل آن و محتویاتش را بنویسید. اگر تعدادی برای کمک دارید پس هر شخص را مسئول یک قسمت از خانه کنید. اگر خودتان به تنهایی باید اسباب را جمع آوری کنید بهتر است گام به گام این کار را انجام دهید. تا زمانی که بسته بندی اسباب یک اتاق یا بخشی از خانه تمام نشده است به سراغ جای دیگری نروید.
اسباب کشی راحت نیازمند چه چیزهایی است؟

یک نکته بسیار مهم که اغلب به آن توجهی نمیشود حضور فرد مطلع در محل جدیداست. چراکه در زمان جابجایی وسایل این فرد در منزل جدید مسئول راهنمایی کارگرهاست. برای اینکه وسایل هر قسمت را بر اساس نام روی جعبه ها در محل مشخص قرار دهد.

شرکت تهران بار خدمات حمل اثاثیه منزل با کامیون-نیسان و نیز خدمات جهت بسته بندی و چیدمان فنی را ارائه می دهد. آماده ارائه سریعترین خدمات در زمینه حمل بار و اثاثیه منزل و محل کار شما در کمترین زمان ممکن هستیم. کافیست با ما تماس بگیرید.