[dt_fancy_image image_id=”1109″ width=”1000″ height=”500″ css=”.vc_custom_1637180264005{padding-bottom: 60px !important;}”]

بسته بندی درست و ارسال بار به مناطق مختلف از جمله کشورهای مقصد از وظایف شرکت های باربری است. شرکت تهران بار با تجربی چندین ساله خدمات کاملی در این زمینه از خود ارائه داده است. برای ارسال محموله به خارج از کشور باید مراحل مختلف و سختی را پشت سر بگذارید. شرکت تهران بار این مراحل را برای شما آسان می کند. کافیست با ما تماس بگیرید تا تمامی مراحل را در اسرع وقت برای شما به انجام برسانیم.

راه های مختلفی برای ارسال و ترانزیت بار و کالا به خارج از کشور وجود دارد. شرکت باربری تهران بار با آشنایی کامل به مراحل حمل و ارسال بار به خارج از کشور آماده ارائه خدمت است.

در ایران نیز همانند سایر کشورها سالانه میلیون ها کالا به نقاط مختلف دنیا ارسال می شوند. با در نظر گرفتن خصوصیات و ویژگی های هر یک از کالاها مانند وزن، اندازه، قابلیت فاسد شدن و زمان رسیدن و .. می توان از یکی از روش های ریلی، هوایی، زمینی و دریایی برای ارسال بار استفاده نمود. با استفاده از این روش ها می توان به نقاط مختلف دنیا محموله ها را ارسال کرد. می توان به لوازم منزل، مواد خام، لوازم تجاری، تجهیزات صنعتی و … اشاره نمود.

ارسال بار به روش زمینی

از روش ارسال بار زمینی در مواردی که افراد حقیقی یا تجار می خواهند کالاهایی را به یکی از کشورهای همسایه مانند ترکیه ، عراق و .. ارسال کنند استفاده می شود. افرادی که قصد استفاده از این سرویس را دارند باید علاوه بر هزینه های حمل بار زمینی هزینه تریلی را نیز پرداخت کنند. توجه داشته باشید در مواقعی که حجم کالاهایی که می خواهید بفرستید محدود است و مقدار زیادی نیست بهتر است از روش هوایی استفاده نمایید زیرا هزینه کمتری خواهد داشت.

برای تماس با ما کافیست با یکی از شماره های زیر تماس حاصل نماید. در اسرع وقت برای ارائه بهترین خدمات در زمینه باربری، بسته بندی ، حمل ونقل و اثاث کشی حاضر می شویم